Skontaktuj się z nami

606 960 529

Wyślij nam email!

Contact details:

Message:

Twoja wiadomość została wysłana. Close this notice.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Rodzinna tradycja ubezpieczeń od 1990 roku

Zaczęło się w Sztumie. Właśnie tam przed blisko 30 laty Jerzy Dobis otworzył agencję ubezpieczeniową Warta, zaczynając od ubezpieczeń… kutrów rybackich. W 1994 r. jego syn, Piotr Dobis, wraz ze swoim byłym wspólnikiem założył firmę KBS Kapitał Bezpieczeństwo Serwis. Po 24 latach zyskała ona pozycję największej multiagencji ubezpieczeniowej w Polsce.

Chęć ciągłego rozwoju i kultywowania rodzinnych biznesowych wartości zaowocowała w 2017 r. powstaniem firmy KBS NDF - Niezależni Doradcy Finansowi. Założył ją Tomasz Dobis przy wsparciu ojca Piotra i dziadka Jerzego. Piotr Dobis wykorzystał swoje doświadczenie do rozwoju działu instytucjonalnego w spółce KBS Brokers.

Misja i cel

Misja multiagencji ubezpieczeń KBS NDF to zagwarantowanie Klientom poczucia spokoju i bezpieczeństwa na każdym etapie współpracy. Stawiamy na tradycję w nowoczesnym wydaniu.

Co zyskujesz?

Siłę i doświadczenie Niezależnego Doradztwa Finansowego oraz spokój i pewność, że Twoje finanse są w dobrych rękach. Dbamy o równowagę finansową Twojego portfela, zapewniając dobór optymalnych rozwiązań.

Doświadczenie

Działając od 1990 r. poznaliśmy rynek od podszewki. Doskonale znamy jego specyfikę i umiemy dobrać produkty w taki sposób, żeby zmaksymalizować płynące z nich korzyści. Wiemy, gdzie schowany jest „drobny druczek” i jak go omijać. Z doświadczenia wypływa jeszcze jedna cenna umiejętność – umiemy rozmawiać z ludźmi i jesteśmy do ich przyjaźnie nastawieni – po tylu latach na rynku wiemy, że lojalni Klienci to nasz najcenniejszy kapitał!

Młodość

Naszym doświadczeniem dzielimy się z młodym zespołem. Wnoszona przez nich świeżość i kreatywność owocuje zwiększonym wykorzystaniem nowych technologii. Dzięki temu możemy stosować wiele innowacji w obsłudze Klienta i tworzeniu nowych produktów.

Innowacyjność

W implementowaniu innowacji obsługowych i produktowych pomaga nam nieustanne analizowanie rynku. Wciąż szukamy nowinek pozwalających nam usprawnić zarówno proces sprzedaży, jak i narzędzia sprzedażowe dla Doradców. Dzięki temu możemy szybko odpowiadać na zmieniające się potrzeby rynku.

Profesjonalizm

Ta cecha była naszym wyróżnikiem 30 lat temu i jest nim nadal. Zakłada kompleksowe i odpowiedzialne podejście do Klienta, który nie zawsze musi zdawać sobie sprawę z możliwości, jakie daje rynek. Tylko rzetelna analiza finansowa pozwoli dobrać odpowiednie i korzystne rozwiązania dla konkretnego przypadku.