Skontaktuj się z nami

606 960 529

Wyślij nam email!

Contact details:

Message:

Twoja wiadomość została wysłana. Close this notice.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Ubezpieczenia

Misja multiagencji ubezpieczeń KBS NDF to zagwarantowanie Klientom poczucia spokoju i bezpieczeństwa na każdym etapie współpracy. Stawiamy na tradycję w nowoczesnym wydaniu.

Naszych klientów wspieramy przy pomocy najlepszych produktów z oferty uznanych i sprawdzonych instytucji finansowych.

Firmy

Zapewniamy outsourcing ubezpieczeń w Twojej firmie zgodnie z pięcioma kluczowymi zasadami:
1. Analiza potrzeb
2. Przegląd
3. Rekomendacja
4. Wdrożenie
5. Obsługa

Żeby mieć pewność, a nie przypuszczać, że podjęło się właściwe decyzje przy wyborze programu ubezpieczeń.

Pojazdu

Odpowiedni dobór ubezpieczeń OC, AC, NNW i Assistance sprawi, że wyruszając w drogę nie będziesz musiał martwić się o skutki stłuczki, kradzieży czy awarii. Dobrze skonstruowana polisa obejmuje ochroną wszystkie elementy komunikacyjnej układanki – kierowcę, jego pasażerów i samochód. W gąszczu dostępnych na rynku ofert pomożemy Ci wybrać kompleksową ochronę komunikacyjną, dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości.

Majątku

Ubezpieczenie Twojego majątku pokrywa szkody wyrządzone w nim przez zdarzenia losowe. Trzeba zadbać o to, by finansowa rekompensata była jak najwyższa, a wypłata świadczenia możliwie szybka – często w grę wchodzi przecież dorobek całego życia. Dzięki naszemu doświadczeniu właściwie dobierzemy zakres ubezpieczenia Twojego majątku, zachowując idealny balans pomiędzy tym, co warto mieć, a tym, ile warto za to zapłacić.

Na życie

Życie jest pełne niespodzianek – niestety, nie zawsze tych upragnionych. Na szczęście ubezpieczenia na życie pozwalają nam zabezpieczyć się od konsekwencji choroby, ciężkiego wypadku, utraty pracy czy niemożności spłaty kredytu. Jeśli stanie się najgorsze, pomoc zostanie przekazana bliskim Ubezpieczonego. Zadbaj o to, co najcenniejsze, jednocześnie utrzymując płynność finansową Twojej rodziny – ubezpiecz życie przy pomocy dobrze dopasowanej polisy.

Grupowe

Umowa grupowego ubezpieczenia na życie zapewnia ochronę życia pracownikom firm wraz z rodzinami.
Dobra wiadomość: oprócz grup zamkniętych (zakłady pracy, grupy zawodowe) oferujemy grupę otwartą dla wszystkich. Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność gospodarczą, jesteś gospodynią, studentem, bezrobotnym lub pracujesz za granicą – teraz możesz zyskać poczucie bezpieczeństwa i komfort za znacznie niższą kwotę, typową dla ubezpieczeń grupowych.

Etapy działania niezależnego doradcy finansowego

Co zyskujesz?

Siłę i doświadczenie Niezależnego Doradztwa Finansowego oraz spokój i pewność, że Twoje finanse są w dobrych rękach.

Dbamy o równowagę finansową Twojego portfela, zapewniając dobór optymalnych rozwiązań.

Analiza potrzeb

Na podstawie rozmowy określimy potrzeby Twoje, Twojej rodziny lub firmy i zbierzemy niezbędne informacje do zaproponowania potencjalnych rozwiązań, dopasowanych do możliwości i oczekiwań finansowych. Sprawdzimy też Twoje obecne umowy, polisy i dokumenty inwestycyjne pod kątem dostępności korzystniejszych rozwiązań.

Plan

Przedstawimy Ci plan finansowy, uwzględniający Twoje potrzeby i możliwości oraz realizujący długoterminowe cele. Plan uwzględni kilka możliwych opcji, oferujących różnego rodzaju korzyści – do Ciebie należał będzie wybór jednej z nich. Wykorzystując naszą niezależność, profesjonalizm i doświadczenie pomożemy Ci wybrać tę najwłaściwszą.

Obsługa

To inaczej trzymanie ręki na pulsie Twoich finansów. Bieżąca obsługa umów, polis, kredytów zakłada ciągłe poszukiwanie lepszych rozwiązań, które mogą pojawić się na rynku, oraz przypomnienia o wszystkich ważnych datach, formalnościach i podpisach do złożenia. Po co masz o tym pamiętać, skoro masz nas?